Villa Makrilis By The Villa Collector

Βασικές ανέσεις

  • 115 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια
  • 5 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια

Τοποθεσία

    Η Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα και διαθέτει τζακούζι.

    Αυτή η βίλα με 2 υπνοδωμάτια και 2 μπάνια απέχει περίπου 2 χλμ. από τον Μητροπολιτικό Ναό Υπαπαντής, ενώ ο σταθμός λεωφορείων Katerados είναι σε απόσταση μόνο 10 λεπτών με τα πόδια.

    Επίσης, το κατάλυμα προσφέρει ηλεκτρικό βραστήρα, μαγειρικά σκεύη και γυάλινα σκεύη, που επιτρέπει στους επισκέπτες να ετοιμάζουν τα γεύματα τους. Katerina's Traditional Restaurant σερβίρει πιάτα μεσογειακής κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Κρατικός Σαντορίνης, που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από αυτή τη βίλα.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:30
    Check-out: από 11:00 έως 12:00
    Αριθμός αδείας1107464
    • Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.

    Δωμάτια στο Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος Δωμάτιο φωτογραφία Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος Δωμάτιο φωτογραφία Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος Δωμάτιο φωτογραφία Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος Ανέσεις φωτογραφία Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος Δωμάτιο φωτογραφία Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος Ανέσεις φωτογραφία Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος Ανέσεις φωτογραφία Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος Ανέσεις φωτογραφία Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος Λεπτομέρειες φωτογραφία Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος Ανέσεις φωτογραφία
    Βίλα με δύο υπνοδωμάτια

    Μέγεθος: 115 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Διπλό κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά

    Τα σχόλια των πελατών του Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Δημοφιλή ξενοδοχεία στην Ελλάδα

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Villa Makrilis By The Villa Collector Καρτεράδος